Administrowanie i opieka nad stronami www

Gdy od strony www może zależeć wizerunek firmy, warto powierzyć administrowanie witryną specjalistom! Nasza oferta to wszechstronny pakiet usług: aktualizacji treści i systemu CMS, pozycjonowania i rozwoju strony www.

Czytaj więcej...

Finalizacja niedokończonych projektów

Jeśli w trakcie realizacji projektu internetowego musiałeś zrezygnować z firmy, która go tworzyła, lub tworząca go firma zrezygnowała z realizacji, możesz skontaktować się z nami w celu jego dokończenia.

Czytaj więcej...

Migracja Joomla 4.0 z wersji Joomla 1.0 - Joomla 1.5 - Joomla 1.7 - Joomla 2.5 - Joomla 3.10

Posiadasz starą wersję Joomla i chcesz dokonać aktualizacji (migracji) strony do najnowszej wersji CMS Joomla? Wykonujemy usługę migracji z zachowaniem pełnej zgodności nowej strony.

Czytaj więcej...

Migracja strony www do CMS Joomla lub WordPress

Jeśli chcesz w łatwy sposób samodzielnie aktualizować treść Twojej strony firmowej, możemy wykonać dla Ciebie migrację obecnej strony do CMS Joomla lub WordPress.

Czytaj więcej...

Newslettery i biuletyny firmowe

Jak przygotować poprawny newsletter? Jak pisać, by nie trafić do spamu? Jak budować listę klientów, która może przynieść zwiększenie obrotów? Które systemy do wysyłki są najlepsze? Powierzając nam obsługę newslettera nie będziesz musiał(a) zadawać tych pytań.

Czytaj więcej...

Odwirusowanie strony www

Jeśli Twoja strona padła ofiarą ataku wirusa i nie potrafisz sobie z tym poradzić, skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy operację odwirusowania strony internetowej. Dodatkowo zabezpieczymy ją tak, by zminimalizować ryzyko ataku w przyszłości.

Czytaj więcej...

Optymalizacja i pozycjonowanie strony www

Optymalizacja i pozycjonowanie to szereg działań, których celem jest zwiększenie efektywności przekazu, łatwości odbioru i przystępności strony dla wyszukiwarek. Przeczytaj o efektach, jakie osiągniesz dzięki tym usługom.

Czytaj więcej...

Przeniesienie istniejącej strony internetowej na nowy serwer

Właściciele wielu stron  internetowych spotykają  się z nieprawidłowym działaniem witryn  z powodu zaniedbań firmy hostingowej.  Jeśli problem jest jednorazowy, a firma hostingowa zareaguje w porę,  możemy wówczas spać spokojnie.

Czytaj więcej...

Reklamy w Google AdWords - zarządzanie kontem

Choć reklama Google AdWords może być skuteczna, a świadomie prowadzone działania obniżają jej koszty, to konto AdWords powinno być prowadzone przez doświadczonego specjalistę.

Czytaj więcej...

Rozwiązywanie problemów

Włamania na stronę, problemy z działaniem CMS'a, problemy z edycją artykułów i modułów, brak kopii zapasowej. Te problemy mogą dotknąć każdego właściciela strony internetowej. My pomagamy je rozwiązać. Minimalizujemy też ryzyko ich ponownego wystąpienia.

Czytaj więcej...

Sklepy internetowe tworzone w oparciu o CMS Joomla

Nasza firma zajmuje się rozbudową oraz modyfikacją istniejących sklepów internetowych wykorzystującym CMS Joomla. Wdrażamy w nich wiele rozwiązań, których brakuje w gotowych systemach sklepów.

Czytaj więcej...

Tworzenie Stron Internetowych WordPress oraz Joomla

Strona WWW - przejrzysta, dobrze zorganizowana, o merytorycznej i "przyjaznej" dla wyszukiwarek treści, to nie tylko genialny ”magnes” przyciągający klientów i kontrahentów. To również świetna metoda na przyciągnięcie poważnych inwestorów i reklamodawców. Dowiedz się więcej na temat stron, które tworzymy.

Czytaj więcej...

Tworzenie wersji językowych stron w CMS Joomla

Nasza firma oferuje stworzenie wersji językowych strony w CMS Joomla bez użycia dodatkowych rozszerzeń. Poznaj korzyści płynące z tego rozwiązania!

Czytaj więcej...

Wersje mobilne stron

Nie pozwól, by użytkownicy smartfonów i tabletów omijali stronę internetową Twojej firmy. Dostosuj ją do łatwego przeglądania w urządzeniach mobilnych. Nasze działania ułatwią przeglądanie treści Twojej strony na małych ekranach!     

Czytaj więcej...

Wykonywanie kopii zapasowej

Nasi webmasterzy dbają o bezpieczeństwo witryn klientów, tworząc regularnie kopie bezpieczeństwa. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zakresie zabezpieczenia Twojej strony i tworzenia kopii, możesz skontaktować się z nami.

Czytaj więcej...

Wynajmij naszego webmastera i programistę od Joomla!

Nasz zespół od wielu lat zajmuje się obsługą CMS Joomla. Dlatego też jesteśmy w stanie błyskawicznie rozwiązać wszystkie Twoje problemy ze stroną internetową! 

Czytaj więcej...

Pomoc w Joomla

Pomoc w Joomla

Wynajmij profesjonalnego webmastera i programistę, który błyskawicznie
rozwiąże Twoje problemy!

Zobacz szczegóły