RokSprocket

RokSprocket - dodatek Joomla

RokSprocket to rewolucyjne rozszerzenie zaprojektowane, aby zapewnić najwyższy poziom kontroli nad prezentacją treści. Zaawansowane filtry, zróżnicowany układ treści, integracja z różnymi źródłami treści oraz usprawnienia interfejsu sprawiają, że moduł ten jest przyjazny dla użytkownika od początku do końca.

Czytaj więcej: RokSprocket

RokBooster

RokBooster - dodatek Joomla

Plugin RokBooster to zaawansowany dodatek zwiększający szybkość witryny. Dzięki niemu można „skompresować” i połączyć CSS i JavaScript  w tak małej liczbie plików, jak to to jest możliwe.

Czytaj więcej: RokBooster

RokPad

RokPad - dodatek JoomlaRokPad to popularny edytor treści. Rozszerzenie to umożliwia łatwe i przejrzyste wprowadzanie kodu HTML.

RokPad automatycznie podświetla składnię, zamyka tagi takie jak <div> lub <br> jak również uzupełnia krótkie kody. RokPad to wiele funkcji i możliwości pomocnych przy pisaniu na przykład w języku HTML.

Czytaj więcej: RokPad

RokNavMenu

RokNavMenu - dodatek JoomlaRokNavMenu jest potężnym modułem menu. Jego funkcjonalność przekracza możliwości zwykłego menu w Joomla. RokNavMenu pozwala na zmiany samego wyglądu menu, jak również budowanie skomplikowanego systemu menu rozwijanego.

Czytaj więcej: RokNavMenu

RokFeatureTable

RokFeatureTable - dodatek JoomlaModuł RokFeatureTable to bardzo dobrze zaprojektowana wielofunkcyjna do prezentacji danych, ofert sprzedażowych z możliwością  podłączenia koszyka lub odnośnika do systemu płatności.

Czytaj więcej: RokFeatureTable

RokGallery

RokGallery - dodatek JoomlaRokGallery to rewolucyjne rozwiązanie do zarządzania zdjęciami, niezwykle elastyczne, wszechstronne i przyjazne dla użytkownika. RokGallery to wysokiej klasy zbudowany na zamówienie system oparty na architekturze tagów, który pozwala na zarządzanie wieloma galeriami z jednego miejsca.

Czytaj więcej: RokGallery

RokBox2

RokBox2 - dodatek Joomla

RokBox2 jest wszechstronnym modułem pozwalającym na szybkie wyświetlanie slajdów. Dzięki rozszerzeniu możemy wyświetlić wiele formatów multimedialnych, w tym obrazy, filmy i muzykę.

Czytaj więcej: RokBox2

RokAjaxSearch

RokAjaxSearch - dodatek Joomla

RokAjaxSearch jest modułem zaawansowanej wyszukiwarki w Joomla. Dzięki potężnym funkcjom przy wpisywaniu już kilku liter, wyszukiwarka pokazuje nam wyniki odpowiadające wpisanym literom.

Czytaj więcej: RokAjaxSearch

RokTwittie

RokTwittie - dodatek JoomlaRokTwittie jest wszechstronnie zaawansowanym modułem pozwalającym zintegrować Twittera z Twoją witryną w Joomla. Moduł pozwala na wyświetlenie danych profilu, takich jak nazwa, avatar, informacje o profilu i innych elementów z Twittera.

Czytaj więcej: RokTwittie

RokWeather

RokWeather - dodatek JoomlaRok Weather to oparty na Ajax moduł służący do prezentacji aktualnego stanu pogody oraz prognozy na najbliższe dni, który może zostać zainstalowany na dowolnej stronie opartej o CMS Joomla  1.5/2.5 / 3.1.

Czytaj więcej: RokWeather

Pomoc w Joomla

Pomoc w Joomla

Wynajmij profesjonalnego webmastera i programistę, który błyskawicznie
rozwiąże Twoje problemy!

Zobacz szczegóły