Sirocco - szablon WordPress RocketTheme

Sirocco - szablon WordPress
WordPress 3.0

Sirocco to prosty, elegancki szablon WordPress posiadający szereg ostrych i eleganckich opcji wizualnych nadających głębi i charakteru. RocketTheme przygotowało aż osiem gotowych styli kolorystycznych, które możemy dostosowywać według własnych potrzeb. Szablon jest kompatybilny z przeglądarkami FireFox, Safari, Chrome, Opera, IE8+.

 

 

 

 

Szablon Sirocco:: Wygląd szablonu i jego panelu administracyjnego.

W Sirocco wykorzystano do prezentacji treści dodatek RokSprocket. Zaawansowany, a zarazem intuicyjny interfejs oraz duża liczba możliwości prezentacji pozwala na dostosowanie dodatku do własnych potrzeb.

W szablonie do dyspozycji mamy rozszerzone menu, które możemy zmieniać dodając odpowiednie grafiki, ikony czy wybierać odpowiednią kolorystykę. Do wyboru mamy dwa rodzaje menu, menu rozwijalne i statyczne.

Sirocco to również responsywność, czyli dostosowywanie się szablonu do urządzeń na jakich jest wyświetlany. Możliwość zarządzania menu mobilnym pozwala na wybór konkretnych pozycji menu, które maja się wyświetlać na poszczególnych urządzeniach.

Podsumowując Sirocco jest prostym a zarazem eleganckim szablonem WordPress z szeregiem zaawansowanych opcji wizualnych i profesjonalnych narzędzi.

 

Pomoc w WordPress

Pomoc w WordPress

Wynajmij profesjonalnego webmastera i programistę, który błyskawicznie
rozwiąże Twoje problemy!

Zobacz szczegóły