Iridescent - szablon WordPress RocketTheme

Iridescent - szablon Joomla
WordPress 3.0

Iridescent to bardzo żywy szablon WordPress, wyposażony w bogatą wizualizację z płynnie zintegrowanymi elementami interaktywnymi i animowanymi. W ramach szablonu mamy sześć gotowych styli graficznych, które możemy dostosować do własnych potrzeb. Iridescent posiada elastyczny i rozbudowany system menu rozwijanego lub statycznego. Szablon jest kompatybilny z przeglądarkami FireFox, Safari, Chrome, Opera, IE8+.

 

 

 

 

Szablon Iridescent:: Wygląd szablonu i jego panelu administracyjnego.

Wygląd szablonu w dużej mierze opiera się o RokSprocket, czyli potężne narzędzie pozwalające na niesamowity poziom kontroli nad sposobem przedstawienia treści. Do dyspozycji mamy szeroki wachlarz różnych trybów wyświetlania treści albo grafik.

Iridescent jest szablonem responsywnym, automatycznie dopasowuje swój wygląd do urządzenia, na którym jest wyświetlany. Tryb mobilny pozwala również na zarządzanie elementami i sposobem wyświetlania menu na poszczególnych urządzeniach.

W celu wykorzystania w pełni możliwości szablonu Rockettheme przygotowało strony przykładowe, które mają pomóc przygotować witrynę do własnych celów.

Podsumowując Iridescent to żywy, bogaty wizualnie szablon WordPress z mnóstwem przydatnych i konfigurowalnych narzędzi.

 

Pomoc w WordPress

Pomoc w WordPress

Wynajmij profesjonalnego webmastera i programistę, który błyskawicznie
rozwiąże Twoje problemy!

Zobacz szczegóły