Tworzenie Stron Internetowych

 • Tworzymy strony WWW

  Budujemy witryny w oparciu o systemy CMS

  Joomla i WordPress

  Tworzone przez nas strony internetowe wykorzystują szablony responsywne, dostosowują się do każdego urządzenia i rozmiaru ekranu. Stosujemy HTML5/CSS3 oraz LESS

 • Aktualizacja i Migracja

  Dokonujemy Migracji Treści i Aktualizacji Systemów

  Aktualizacja treści

  Dbamy, aby systemy CMS były zawsze aktualne. Migrujemy treści między starszymi i nowymi systemami Joomla CMS

 • 1
 • 2

Oferta

Nowa strona www

Joomla czy WordPress? Wybierz odpowiedni system dla siebie.

Optymalizacja

Twoja strona nie sprzedaje? Wykonaj jej optymalizację!

Opieka nad www

Zleć aktualizację treści i systemu swojej strony internetowej.

Migracja strony www

Przenieś stronę internetową do nowej wersji Joomla lub WordPress.

Odwirusowanie

Wirusy niszczą Twoją stronę www? Uwolnij się od nich!

Kopia zapasowa

Kopie zapasowe Twojej strony mogą od jutra wykonywać się same.

Frogia - nowoczesny system do zarządzania okienkami popup na stronie www

Umiejętna reklama oferty firmy jest kluczem do zwiększenia sprzedaży. Ta prosta zasada dotyczy biznesu prowadzonego w sposób tradycyjny, jak również e-biznesu. W Internecie istnieją różne narzędzia, których zadaniem jest kierowanie uwagi na określony produkt lub usługę. Różnią się schematem działania, funkcjonalnością i intuicyjnością obsługi. Poszukując odpowiedniego narzędzia dla naszych klientów trafiliśmy na System Frogia.

Frogia jest dość zaawansowanym systemem służącym do generowania popup (czyli tzw. wyskakujących okienek). Cechą wyróżniającą systemu jest jego użyteczność. Poniżej kilka zalet systemu Frogia:

 • Dostęp z poziomu przeglądarki internetowej. Aby korzystać z systemu, nie trzeba instalować go na komputerze.
 • Intuicyjność obsługi. System pozwala na tworzenie reklam w bardzo prosty sposób. Nie wymaga to znajomości HTML ani programów graficznych. System posiada kilkadziesiąt gotowych szablonów wiadomości.
 • Wielofunkcyjność. System pozwala na tworzenie reklam typu „Popup” – czyli banerów pojawiających się w centralnej części witryny po jej uruchomieniu, reklam typu „SideUp” – wjeżdżających w centralną część witryny od spodu lub z boków oraz reklam „ExitUP”, które pojawiają się na stronie tylko w momencie, gdy użytkownik będzie chciał opuścić witrynę.
 • Możliwość łączenia z systemami do mailingu, dzięki czemu możemy otrzymać wyjątkowo skuteczne narzędzie do budowania bazy mailingowej.

Wielofunkcyjność Frogia pozwala skutecznie zachęcać klientów do korzystania z oferty firmy. W rękach doświadczonego marketera jest doskonałym narzędziem zwiększającym sprzedaż.

System Frogia jest dostępny w postaci abonamentowej. Do wyboru mamy kilka wygodnych okresów abonamentowych od 1 miesiąca do 24 miesięcy. Jeśli jednak nie chcemy płacić od razu za system Frogia możemy testować go za darmo przez 14 dni.

Nasza firma zajmuje się wdrażaniem systemu Frogia Popup. Dzięki dobrej znajomości systemu potrafimy w pełni wykorzystać jego zalety dla naszych klientów.

System Frogia można kupić klikając w adres www.rav.pl/a/popup. Zapraszamy także do skontaktowania się z nami w celu profesjonalnego wdrożenia systemu Frogia Popup.